V čem vyrazit na cesty? V tričkách, které o vás řeknou vše

Jste na cestách nebo se na cesty teprve chystáte? Přemýšleli jste už nad tím V ČEM a S ČÍM na cesty vyrazíte? My upřednostňujeme pohodlí triček, která za své nositele řeknou vše podstatné! Naše hotová trička si zamilují nejen cestovatelé.

Návrh vlastního trička jako rituál před cestou

Výroba nebo návrh vlastního trička patří k častým rituálům před cestou. Když je vše připravené, karavan, obytná dodávka či jiný váš dopravní prostředek „vytuněný”, je škoda motto či myšlenku vaší cesty nepromítnout na trička či jiné kousky oblečení. Nejenže budete na fotkách vypadat senzačně, nýbrž i vaše okolí uvidí, že to s cestou myslíte jó vážně! Kromě toho dáte průchod i vlastní tvorbě.

 

Trička, která mluví za cestovatele

Pro návrh vlastního trička vám před cestou nezbyl čas? Nevadí! Trička vhodná pro všechna dobrodružství již existují, stačí si vybrat z naší nabídky. Vhodná jsou nejen na cesty, nýbrž pro všechny životní situace.

Jó a s sebou si vezměte i náš hrneček na cesty s mottem. Je plechový. Čaj i káva v něm rychleji chladne, a proto vás už na cestách za dobrodružstvím nic nezdrží.

Mike trička: Tričko s vlastním potiskem 
Zdenka trička: Zizitom

Napsat komentář