Jak jsme cestovali po Španělsku v zimě? Videa z cesty na Youtube

Od druhé poloviny prosince jsme cestovali po španělském pobřeží. Chtěli jsme si splnit sen a být v zimě v teple. Jedeme po pobřeží od Katalánska až do Gibraltarského průlivu, kde nastupujeme do trajektu směr Maroko.První video – Španělsko #1 – Jak jsme cestovali po Katalánsku – VAN LIFE je z Katalánska, které bylo na přelomu roku téměř vylidněné, nikde nikdo, hotely prázdné a nám to připadalo jako město duchů. Na druhou stranu počasí bylo vskutku parádní a teploty se pohybovali od 20-24 stupňů.

Druhé video – Objevujeme neobvyklá místa ve Španělsku #2 pokrylo část Katalánska. Španělské pobřeží v zimě. Jak jsme objevili snad nejlepší místo na divoko? Kouzelného místo Delta Ebre, kde jsme pozorovali plameňáky. Máte rádi umění, tak by se vám mohl líbit kouzelný mural art v Toreblance a návštěva dalších městeček a vyhlídek.

Třetí video – Španělské pobřeží v zimě #3 naše zážitky s vichřici Glorii v oblasti Alicante, pak jsme byli okouzleni lokalitou Santa Pola, navštívili jsme La Mangu.

Čtvrté video – Od španělských filmových studií až do Maroka #4 – Van Life nás dovedlo až na trajekt do Maroka. Mezi tím jsme se zastavili v Tabernas ve filmových studiích, podívali se na polopoušť ve Španělsku a navštívili vyhlídky a zajímavé místa.

Momentálně jsme v karanténě v Maroku a čekáme na trajekt do Evropy, můžete nás i podpořit nákupem trička či hrníčku. Pokud chcete aktuálně vědět, co se u nás děje a kde se právě nacházíme,  přidejte se do skupiny FB: Život naplno.

Napsat komentář