Cesta obytným vozem po Evropě začala

Už je to tady! Od naší úplně první myšlenky na náš cestovatelský projekt uplynula řada dní. Hlavou prolétla a do poznámek se zaznamenala velká spousta nápadů. Avšak naše cestování nebude jen o cestování!

Pastelky doma rozhodně nenechám. I během cest chci malovat své Doodle art. Myslím, že o inspiraci nouze nebude. Vždyť na nás čeká asi třicítka evropských zemí. S ní noví lidé, neotřelé zážitky a chutě. Ani trable na cestách nás určitě neminou. Vy, kteří už takhle cestujete, nejspíš dobře víte o čem mluvím. No a tohle všechno dohromady povede mou ruku na papíře!

Méďa jede dál…podíval se i do Litvy

Doodle art – malůvky na cesty – cestování podporuje kreativitu

Vy, kteří pravidelně sledujete mou práci dobře víte, že Doodle art malůvky nejsou jen skvělým prostředkem k odreagování. Mají i další využití. Lze jimi ozdobit diář, ozvláštnit webové stránky, doplnit pracovní prospekty a tabule… v našem případě vytvořit cestovatelský deník či ozdobit obytný vůz. Jak to u nás dopadlo? Mrkněte na fotky z instalace.

Myslíte si, že kreslíte jako pětiletí?
To vůbec nevadí. Jen směle do toho! Doodle art obrázky nepotřebují ruku umělce. Na cesty jsou přímo ideální. Nepotřebujete k nim klid a malířský stojan. Čmárat si můžete na klíně… tedy pokud zrovna nesedíte za volantem:-) Kreslit může opravdu každý. Vy můžete začít právě na vašich cestách za zážitky.

KRESLENÍ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

Méďa na výletě v Polsku

Já si své cesto-kreslení hodlám užít. Zároveň si chci pomoct k novým zakázkám. Chci nasbírat materiál pro můj další videokurz kreslení. Jeden videokurz na téma – Ovládněte sketchnoting jsem již před cestou vytvořila. Je pro ty, co se chtějí zdokonalit ve vizuálních poznámkách – naučit se je tvořit, využít v praxi i zdokonalit své výtvory. Chtěla bych získat komunitu lidí se stejným zájmem o Doodle kresby nebo i partnera pro spolupráci. Protože už jsme na cestě od 1.9.2019, tak se podívejte, jak to Méďovi sluší.

Máte v hlavě podobný nápad? Napište mi na info@edux.cz. Láká vás myšlenka skrze kreslení změnit svůj život?  Zkuste koučink a vytvořte si svoji vize. Sledujte nás na cestách a inspirujte se!

Připojte se na: FacebookInstagram

Napsat komentář