Další barevný obytňák jede do světa!

Víte, z čeho máme obrovskou radost? Z toho, že jsem dokončila barevný tzv. doodle kabátek pro další obytný vůz, který chce (jeho majitelé chtějí) být stejně originální jako náš Méďa. Barevně i stylově podobně laděný obleček už zamířil do tiskárny, v současné době se už lepí, a další dodávka se stane se celebritou mezi vozy někde na Balkánu.

Mezitím náš Méďa pozornost stále sbírá a doslova si ji užívá, my s ním samozřejmě. Tolik ohlasů na náš obytný vůz Méďu jsme opravdu nečekali i tady v Maroku je o něj zájem pro selfie na Instagram. Největší popularitu si získal v Azrou, v Maroku, kde jsme trávili jednu z části naší karantény v Maroku, v Africe.  Lidé nám mávají a tleskají. Design našeho Méďi se opravdu líbí.

Tak nás napadlo… co vy a váš obytný vůz, karavan nebo pracovní dodávka? Co se taky stát – váš obytný vůz či karavan součástí něčeho výjimečného? Stejně tak touto formou můžete propagovat své výrobky.

Podobné polepykresby, obrázky jako má Méďa rádi vytvoříme i pro vás. Můžeme obměnit obrázky, doplnit nápisy a barevně celý výtvor přizpůsobit podle vašich představ.

Z našich cest dobře víme, že ačkoliv lidé zdobí svá obytná auta různě, je ještě hodně těch, která se na dálnici a ve městech ztratí v průměru. To je škoda, zejména pokud váš obytňák/dodávka nestojí v garáži, nýbrž má větší poslání – splnit vám sen a být originální.

Chcete změnit váš obytný vůz z jednobarevného do veselého plných postaviček, panáčků? Napište nám e-mail: info@edux.cz.

Těšíme se na společné tvoření a vymýšlení

Zdenka a Mike

Napsat komentář