Méďa je se svým „make-upem” spokojený!

Rozhodli jsme se vyrazit na cestu po Evropě s nově koupeným obytným vozem. Je to asi půlrok zpátky. Ne, že by se nám nelíbil takový, jaký jsme ho koupili… ovšem obávali jsme se (snad nám to Méďa promine), že by se svou průměrnou vizáží na svých cestách sklidil ani ne třetinový ohlas a zájem.

Teď… po 15.000 najetých kilometrech a  12-ti procestovaých zemích sami sobě musíme dát za pravdu! Jeho barevný make-up z doodle art malůvek se povedl a stoprocentně splnil svůj účel. Chtěli jsme, ať je Méďa – náš obytný vůz vidět. Zároveň, ať propaguje naši práci, protože já Zdenka jsem malůvkám typu sketchnoting a doodle art naprosto propadla. Také jsme toužili být zapamatovatelní, zaujmout, udivit. A to vše se povedlo. Dneska nám dokonce Francouzi v Torecante – španělském městečku, když jsme vystupovali z obytného vozu, tleskali.

Méďa se stává pozadím pro selfie fotky místních i turistů. Na sociálních sítích získáváme ohlasy, kde všude byl Méďa spatřen. Touto cestou sbíráme i naše fanoušky do FB skupiny a já – Zdenka na Instagramu. Méďa je symbolem našeho dobrodružství, ale i pestrostí zemí i zážitků.i

Potřebujete něco podobného pro své podnikání nebo dobrodružství? Klidně i obojí dohromady. Ozvěte se a váš vůz či prostor může prokouknout stejně jako náš obytný vůz jménem Méďa. Můžou to být ikonky typické pro vaši cestu firmu či profesi.

Náš kontakt: info@edux.cz

Napsat komentář