Jak si hledáme nejlepší místa na spaní

Každý kdo chce vyrazit na delší cestu, musí si najít místo na spaní. Ať už je to s obytným vozem, karavanem nebo jenom tak autem. A má ten samý problém, kde budu večer spát. Kde je to bezpečné? My jsme otestovali několik aplikací a pro nás je nejlepší aplikace Park4night“.

Aplikace Park4night je komunitní aplikace s databázi, kterou si uživatelé vzájemně budují. Každý může založit nový záznam a tím pomoct ostatním. Napíše komentář, svůj dojem z místa.

V mapě vidíte různé symboly, které jsou členěny: parkoviště pro obytňáky se servisem, placené parkoviště pro obytňáky se servisem, soukromý parkoviště pro obytňáky, možnost vyprázdnit a naplnit vodu, piknikové místo, odpočívadlo, kempingové místo, místo na statku atd., obklopen přírodou, parkoviště přes den nebo noc, parkoviště jen přes den, služby a pomoc.

Hledat můžete i tak, že zadáte požadavek na nejbližší místa kolem vaší polohy.

Aplikace nám řekněme v nějakých 90% pomohla, ale někdy máme odlišný požadavek na to, kde chceme spát. Díváme se i na Google maps satelitní náhled a občas pitnou vodu hledáme i v aplikaci mapy.cz (link IOS/Android), které jsou v tomto celkem dobré.

Aplikace je v základní verzi zdarma, ale pokud chcete mít data off-line, tak zaplatíte 229.- Kč na rok, což se opravdu vyplatí, když jste hodně na cestách.

Odkaz na stažení:

IOS: https://apps.apple.com/cz/app/park4night-com/id430946556?l=cs
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.tramb.park4night&hl=cs

Web stránky: https://park4night.com/

Jakou aplikaci používáte vy? Klidně nám napište komentář pod článek a my doplníme i tu vaši aplikaci.

Napsat komentář