Žijte svůj život naplno a nebojte se změn

Kdybychom roztřeseným kolenům a obavám dávali v roce 2018 příliš velký význam, nejspíš bych tento text nepsala z Maroka, z Afriky a neměli bychom najeto téměř 30.000 kilometrů zeměmi, jako je Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Finsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Německo nebo Španělsko a Maroko (do 9/2021).

Kdybychom tehdy strčili hlavu do písku místo, abychom šli změně a našim snům naproti… zcela určitě bychom nebyli s našimi životy úplně spokojení. Mluvím i za Mika, který spolu se mnou a naším Méďou (náš obytný vůz) tvoří dobrodružný tým, co v obytném voze „vandroval” Evropou od 1.9.2019 a teď od únoru 2020 i Afrikou, kde jsme nejenom cestovali, ale i prožili pandemii koronaviru a svůj pobyt si tak prodloužili o několik měsíců.

Velká zjištění na cestách i potvrzení toho, co už jsem tušila

Na cestách jsme prožili a každým dnem i nadále zažíváme mnoho nového a nevídaného. Sama za sebe jsem si potvrdila něco, co už jsem tušila ještě před tím, než jsme s realizací cesty začali – skutečnost, že čas je důležitá cenina a je potřeba k němu takhle přistupovat.

To znamená nemarnit životem v nespokojeném stavu a vyzkoušet věci, kterých se třeba bojíte, ale po kterých toužíte. Přece vám váš život nebude diktovat strach ze změny!

I my jsme měli obavy a strach, ale překonali jsme ho, abychom mohli prožít naše sny. Nelitujeme, zážitky a poznávání, to je něco, co nás obohacuje. Zažili jsme vichřici Gloriave Španělsku! Dokonce jsme zůstali v Maroku v době koronavirové epidemie a zvládli jsme to!

Oblíbili jsme si životní minimalismus.

Za nás je mnohem lepší tísnit se u vaření v mini kuchyňce na kolech, zato sníst uvařené jídlo pokaždé na jiném kousku světa. Jednou nám výhled zpestřuje moře, jindy je to pohled na horu či vodopád a to je na tom to skvělé! Situace, které jsme zažili překvapili i nás samotné, na druhou stranu, pokud bychom seděli doma nikdy bychom si znovu uvědomili, co všechno můžeme zvládnout. Jsem na nás fakt pyšná!!!

Osobní změna - koučinkPomohu vám se změnou

Jsem ráda, že jako profesionální životní koučka (koučuji přes 8 let) mohu i o tak velkých životních změnách (kterou naše dobrodružství určitě je) mluvit z osobní zkušenosti. Proto pokud máte obrovskou chuť do něčeho jít, ale strach a pochybnosti jsou stále těmi silnějšími protivníky, ozvěte se. I já měla před cestou chaos v hlavě a velké množství otázek. Ráda vás na vaší osobní cestě podpořím… a že s cestou k životní změně mám jó pořádné zkušenosti! 🙂 Mé reference najdete zde. Koučuji i ty, co se chtějí zlepšit ve vizuálním myšlení.

Pokud mě chcete lépe poznat připojte se do skupiny Fb: Život naplno a pokud chcete tvořit a hrát si, tak se přidejte do skupiny Fb: Zizitom.

Formy: Skype nebo osobní

Dotazy: info@edux.cz

Napsat komentář